Hakkımızda

MARTI KAMPİNG

Akliman mevkinde sahile sıfır konumundayız. “Martı Kamping” çadırlı ve karavanlı konaklama tesisi 1995 yılında hizmete açıldı.

O günden bu güne kapılarımızı hiç kapatmadık. Ulaşılacak asıl hedefin kampçı sayısından çok kampçı memnuniyeti olduğunu bilerek, yıllardır hizmet çıtamızı daha yükseğe taşıyoruz. Akliman/Hamsilos bölgesi sadece ziyaretçilerimize doğası ve tabiatı ile değil, yazın boğucu sıcaklarında bile denizden kıyıya doğru süzülen serin esintisi ve kıyıdan yavaşça derinleşen denizi, Akliman sahilinin tercih sebeplerindendir.

Bu güzel bölgenin tadını çıkarmak isteyenler için her türlü gereksinime cevap verecek şekilde donatılmış hizmet binamızda 5 bayan WC, 5 erkek WC 4 sıcak duş kabini, 8 adet lavabo, kampçı çeşmeleri, bulaşık yıkama, mutfak ve yemek pişirme imkanı, elektrik bağlantı panoları, kampçı terası ve kafeterya , çamaşır yıkama yerleri, Sinop mutfağının zengin çeşitlerini bulabileceğiniz restorantımız, hoş zamanlar geçirebileceğiniz Kampçı terası ve bahçe barımızda yılda 6 ay hizmet vermekteyiz.

Martı Kamping Ailesi

1995 Yılından Bu Yana, Türkiye'de Kampçılıkta Marka Olduk

Çağın YALÇIN

Makina Mühendisliği Öğrencisi

Koray YALÇIN

Öğrenci

Mariya KAMALTİNOVA

Uluslararası İlişkiler Öğrencisi