Tekne Turu

 
 
Tekne Turlarımız, sportif amaçlı Olta balıkçılığı turlarımız. Boş zamanlarınızda ailenizle, arkadaşlarınızla sürdürebileceğiniz amatör bir spor faaliyeti ve hobidir. Olta balıkçılığı sayesinde bütçenize fazla yük olmadan günlük yaşamın stresinden uzaklaşabilir, doğayla iç içe keyifli zaman geçirebilirsiniz.
 
Amatör olta balıkçılığı eğlenceli bir spor olup yüzyıllardır süregelmektedir. Çoğu zaman hobi olarak yapılan fakat ülkemizde de dernekleri bulunan bu spor, ülkemizin göl ve nehirlerinin bol olması ve bunun yanında üç tarafının denizlerle çevrili olmasından dolayı yaygın bir etkinlik haline gelmiştir.
 
Mücadelecilik ve sabır isteyen olta balıkçılığı gerek zorluğundan gerek de ekmeğini sudan çıkarabilmenin verdiği zevk çoğu zaman insanları bu spora bağlamıştır. Arkadaşlarınızla balığa çıkmak şehrin gürültüsünden ve rutinliğinden sizi çekip alacaktır. Avlanırken arkadaşlarınızla yardımlaşmak bile size mutluluk verecektir.
İster profesyonel isterseniz de amatör olun, her biri farklı bir güzelliğe sahip tur seçenekleriyle tatiliniz keyif dolu geçecek. En egzotik maceralardan biri olan safariler, farklı bölgelerde sizi bekliyor. Denizin Renkli Dünyasını Görün. Doğa ve macera ile iç içe bir tatil sevenlerdenseniz, birbirinden güzel turlar sizi bekliyor.

Müşteri Temsilcilerimiz Sizleri Bekliyor