Plajımız

Türkiyenin en güzel kumsalında, karadenizin serin sularına dalmak ve tatilin keyfini çıkartmak için haydi...! Türkiyenin en kuzey noktasında marti camping sizleri bekliyor.
 
Akliman sadece bir sahil şeridinden ibaret değil elbet. Tüm bölgeye verilen bir ad. Hatta ayrı sayfada hakkında yazı yazdığım Hamsilos Fiyordu da Akliman’ın bir parçası. Akliman sahil şeridini takip ettiğinizde yol sizi böğürtlen çalılarının arasından (mevsim uygunsa arabanızı sağa çekip böğürtlenleri dalından yiyebilirsiniz) Akliman Mesire Alanı’na götürür. Eğer mangal gibi zevkleriniz varsa (ya da kızarmış tavuğunuzu paketletip tüketecek bir yer arıyorsanız) bu alan tam aradığınız yerdir. Burada isterseniz hazır yemek yiyebileceğiniz bir tesis de bulabilirsiniz.
 
Akliman Mesire Alanı’nın balıkçı teknelerine ayrılan bölümü geçtiğimiz yıllarda temizlendi ve kısmen insanı mutsuzlaştıran görüntü ve kötü kokudan eser kalmamış oldu. Üstelik bu alanda hazırlıklarını yapan ya da ağlarını temizleyen balıkçıları görmek de ayrı bir güzellik. Eğer denize girme tarzınız iskeleden atlamak ise yine Akliman Mesire Alanı’nda yer alan iskeleyi kullanarak denize girebilirsiniz.
İster profesyonel isterseniz de amatör olun, her biri farklı bir güzelliğe sahip tur seçenekleriyle tatiliniz keyif dolu geçecek. En egzotik maceralardan biri olan safariler, farklı bölgelerde sizi bekliyor. Denizin Renkli Dünyasını Görün. Doğa ve macera ile iç içe bir tatil sevenlerdenseniz, birbirinden güzel turlar sizi bekliyor.

Müşteri Temsilcilerimiz Sizleri Bekliyor