Piknik Alanı

Yazın güzel havalarını piknik yaparak değerlendirmeye ne dersiniz ? Bu hafta sonu kendinize masallardaki gibi bir piknik hazırlayın ve yaz günlerinin tadını çıkarın.
 
Güneşin ve yeşilliğin tadını çıkarmak için piknik hazırlıklarına başlayın. Martı Kamping'te ağaçların altında, sahilde deniz kenarında ya da yeşil çimenlerin üzerinde… Piknik sepetinizi sevdiğiniz yiyecekler ve içeceklerle doldurun. Unutmayın bugün kendinizi şımartma günü, canınız ne istiyorsa yanınıza alın.
 
Pikniğinizi gece de devam ettirmek isterseniz kandiller ve mumlarla akşama hazırlıklı olmalısınız. Böyle keyifli bir akşam pikniği yeni haftaya harika bir biçimde başlamanıza da katkı sağlayacaktır. Günübirlik konaklamak isteyenlere aynı zamanda mangal, piknik masası hizmetimizle haydi martı camping’e..
İster profesyonel isterseniz de amatör olun, her biri farklı bir güzelliğe sahip tur seçenekleriyle tatiliniz keyif dolu geçecek. En egzotik maceralardan biri olan safariler, farklı bölgelerde sizi bekliyor. Denizin Renkli Dünyasını Görün.Doğa ve macera ile iç içe bir tatil sevenlerdenseniz, birbirinden güzel turlar sizi bekliyor.

Müşteri Temsilcilerimiz Sizleri Bekliyor